Motoryzacja

Najlepsze miejsca na wakacyjny road trip

  • 25 listopada, 2023
  • 2 min read
Najlepsze miejsca na wakacyjny road trip

1. Wybrzeże Północnej Kalifornii

Wybrzeże Północnej Kalifornii to idealne miejsce na wakacyjny road trip. Możesz zacząć od San Francisco, gdzie możesz zobaczyć Golden Gate Bridge i Fisherman’s Wharf. Następnie możesz udać się do Napa Valley, aby spróbować najlepszych win regionu. Kolejnym punktem jest Santa Cruz, gdzie możesz cieszyć się pięknymi plażami i słynnym karuzelem na plaży.

Jeśli masz więcej czasu, możesz również odwiedzić Big Sur, aby podziwiać piękne widoki i przebywać w otoczeniu dzikiej przyrody. Na końcu twojej podróży po wybrzeżu Północnej Kalifornii możesz odwiedzić Los Angeles, aby zobaczyć Hollywood Boulevard i Universal Studios.

2. Wybrzeże Florydy

Wybrzeże Florydy to kolejna świetna opcja na wakacyjny road trip. Zacznij swoją podróż od Miami Beach, aby cieszyć się słońcem i plażami. Następnie udaj się do Key West, aby zobaczyć słynne budynki z pastelowymi kolorami i odwiedzić Ernest Hemingway Home and Museum.

Kontynuuj swoją podróż do St. Augustine, aby zobaczyć najstarsze miasto w Stanach Zjednoczonych oraz Castillo de San Marcos National Monument. Na końcu twojej podróży po Florydzie możesz odwiedzić Pensacolę, aby zobaczyć piękne plaże i Muzeum Lotnictwa Morskiego.

3. Wybrzeże Oregonu

Oregon oferuje wspaniałe widoki na ocean i lasy deszczowe, co czyni go idealnym miejscem na wakacyjny road trip. Zacznij swoją podróż od Portlandu, gdzie możesz zobaczyć Chinatown oraz International Rose Test Garden. Następnie udaj się do Cannon Beach, aby podziwiać Haystack Rock i inne piękne formacje skalne.

Kontynuuj swoją podróż do Crater Lake National Park, aby zobaczyć jezioro o głebokości ponad 500 metrów oraz Mount Hood National Forest, aby cieszyć się widokami lasów deszczowych. Na końcu twojej podróży po Oregonie mozesz odwiedzić Eugene, gdzie mozesz posmakować lokalnych win i piw.

About Author

Redakcja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *